Понеділок, 01.03.2021, 07:37
Вітаю Вас Гість | RSS

БРОННИЦЬКА ШКОЛА

Категорії розділу
Мої файли [4]
інформатика [7]
Матеріали для учнів та вчителів з інформатики
оплата праці [6]
математика [16]
початкові класи [15]
Шкільна газета [3]
Документи Охорона праці [7]
Нормативно правові документи по охороні праці
Діти [4]
Охорона праці [4]
Містить нормативні документи з Охорони праці
Директор [15]
Містить документи,що стосуються роботи директора школи
Поради батькам [4]
психолог [3]
заняття по психології, презентації навчальні
світова література [1]
історія [0]

Мій банер

Каталог файлів

Головна » Файли » оплата праці

Оплата лікарняних під час відпустки без збереження заробітної плати
[ Викачати з сервера (31.5 Kb) ] 15.03.2013, 20:30

ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ

Працівниця перебувала у відпустці без збереження заробітної плати з 12 по 25 грудня і у цей період захворіла. Згідно з листком непрацездатності період тимчасової непрацездатності — з 19 грудня по 30 грудня. Тобто частина періоду тимчасової непрацездатності припала на відпустку без збереження заробітної плати, а частина — на робочі дні. Чи потрібно оплачувати цей листок непрацездатності? Якщо так, то які дні тимчасової непрацездатності підлягають оплаті?

Частина періоду тимчасової непрацездатності припадає на відпустку без збереження заробітної плати: які дні непрацездатності підлягають оплаті?

Згідно з пунктом 1 статті 35 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18 січня 2001 р. № 2240-ІІІ (із змінами, далі — Закон № 2240) допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві.

Відповідно до підпункту 6 пункту 1 статті 36 Закону № 2240 допомога по тимчасовій непрацездатності не надається за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати.

Отже, враховуючи, що у період з 12 по 25 грудня застрахована особа перебувала у відпустці без збереження заробітної плати, оплаті за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності підлягають дні тимчасової непрацездатності з 26 по 30 грудня, тобто з дня, коли працівниця повинна була стати до роботи після закінчення відпустки.


ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ, №4/2012

Категорія: оплата праці | Додав: dir | Теги: відпустка без збереження заробітної, оплата лікарняних
Переглядів: 601 | Завантажень: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ПАРТНЕРИ
    Rambler's Top100
Наше опитування
Як Ви відноситесь до ЗНО
Всього відповідей: 13

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненський р-н с.Бронники, вул.Шкільна 1а тел.27-25-22 bronnykyschool@ukr.net © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz